01.07.2017

Розведення равликів

“USH (Ukrainian Snail Holding)” – це фермерське господарство, яке від 2016 року успішно займається вирощуванням африканських та середземноморських равликів.

Набутий досвід в цій галузі, підкріплений доброю організацією і відповідно оснащеним виробничим підприємством, дозволяє нам запропонувати масштабне вирощування маточного стада для інших господарств.

%image_alt% %image_alt% %image_alt% %image_alt% %image_alt%%image_alt% %image_alt% %image_alt% %image_alt%

СПІВПРАЦЯ

ІНДИВІДУАЛЬНЕ НАВЧАННЯ

%image_alt%

 

Запрошуємо на навчання усіх, хто хоче заснувати власне господарство з розведення равликів. На теоретичних заняттях ми обговорюємо усі етапи виробництва: від пробудження, розмноження, інкубації та відгодівлі до підготовки равликів до реалізації і транспортування. Практична частина навчання дозволяє отримати перший досвід перенесення яєць в інкубатори, годування та збирання молюсків.

 

ПОСТІЙНИЙ ЗВ’ЯЗОК І ДОПОМОГА НА ВСІХ ЕТАПАХ ВИРОБНИЦТВА

%image_alt%

 

Ми завжди готові вам допомогти. Ви можете у будь-який момент приїхати на нашу ферму, щоб краще підготуватися до наступного виробничого етапу. Крім цього, ви можете дзвонити нам і вдень, і вночі, адже ми знаємо, наскільки важливо швидко отримати інформацію та допомогу у надзвичайній ситуації.

 

СПІЛЬНА РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОДУКЦІЇ

%image_alt%

 

Усім нашим партнерам ми забезпечуємо можливість спільної реалізації вирощених равликів. Завдяки активній співпраці з західними споживачами ми можемо гарантувати вам безперервні закупівлі продукції вашого господарства. Для цього необхідно щороку складати план продажу з розподілом товару на класи.

 

 

%image_alt%Виробників, які вже мають власні господарства, ми запрошуємо до співпраці за різними напрямками

Нам цікаво ділитися з вами власними спостереженнями, допомагати у вирішенні проблем та обмінюватися свіжою інформацією про ринок равликів. Запрошуємо вас постійно слідкувати за нашим блогом, на якому ми регулярно публікуємо новини про поточний етап виробництва. Натомість тим виробникам, які мають складнощі з продажем своєї продукції, ми пропонуємо спільну реалізацію.

Автоматика поливу

Ми пропонуємо сучасні технологічні пристрої, які забезпечуть контроль за умовами розведення равликів.

%image_alt%Корм

В нашому асортименті ви знайдете повноцінні кормові суміші для усіх етапів вирощування равликів:

  1. Корм для равликів у період розмноження – відповідна кількість білків та енергетична цінність суміші забезпечують високий рівень репродукції
  2. Корм для молодняку, склад якого гарантує швидкий і рівномірний розвиток равликів
  3. Корм для равликів у період відгодівлі – підвищений вміст швидкозасвоюваних рослинних і вітамінно-мінеральних компонентів дозволяє равликам формувати тверду мушлю